Susitik su savimi miško pasakose, unikalios gamtos, garsų, kvapų ir pojūčių apsuptyje, paslaptingų būtybių pasaulyje, kuriame bus jauku tavo širdžiai, saugu tavo kūnui.

Išrašyk ant balto lapo tai, ką seniai nešiojiesi, kas neleidžia išskleist plačiai sparnų nuostabiam tavo gyvenimo skrydžiui.

Tau nereikia būti rašytoju. Šis saviterapijos būdas nereikalauja gramatikos, stiliaus ar kitokių rašymo žinių. Reikia tik tavęs, tavo noro, balto lapo ir rašiklio.

Rašymas – tobulas įrankis, padedantis subtiliai įžengt į save… Tai lyg meditacija, ramybės pauzė, būties akimirka, kai savo mintis, jausmus ir patirtis atiduodi popieriaus lapui.

Į šią subtilią rašymo kelionę ant balto popieriaus lapo kviečiu aš, Rolanda Lu.  Save vadinu kasdienybės menininke, gyvenimo tyrinėtoja ir užrašinėtoja. Nors turiu du diplomus – teatro režisierės ir teatrologės, didžiąją dalį gyvenimo statau ne spektaklius, o tekstus iš žodžių.

24 metus dirbau žurnaliste, tekstų kūrėja, knygų rašytoja. Esu projekto “Laimingos moterys“ įkūrėja, viešosios įstaigos “Žinių namai“ vadovė, keliauju po save ir pasaulį, mokau žmones rašyti ir… draugauti su savimi.

Plačiau galite susipažinti, užsukę į mano namus: www.rolandalu.lt

Registracija į veiklas