Poligonones kaukes pagaminti ir dekoruoti yra nesunku, tačiau jos tikrai atkreipia visų dėmesį jas dėvint. Būk vakaro pažiba su savo išskirtiniu, vieninteliu ir nepakartojamu NAUJU popieriniu veidu!                                                                                                                                                                                                 https://dmtmak.tumblr.com/

„Prieš 5 metus pamačiau tokio tipo kaukes ir jos man labai patiko. Tada nusipirkau vieną tokią internete, suklijavau ją, labai patiko visas procesas, bet atsirado noras ne tiesiog suklijuoti, bet sukurti savo – nuo nulio. Ir tada pradėjau mokytis, kaip tai daryti. Mane žavi tokių kaukių paprastumas. Jos vadinasi Low Poly, tai reiškia “low polygons”. Polygonai yra tos plokštumos iš kurių susideda kaukė ir kuo jų mažiau, tuo geriau. Smagu, kad bet kokia sudėtinga forma gali būti supaprastinta iki nedidelio plokštumų kiekio ir vistiek gali būti atpažinta. Tai turi kažką bendro ir su minimalizmo kultūra.

Tokias kaukes pasidaryti nereikia jokių sudėtingų priemonių ar specialiųjų įgūdžių. Žmonėm tiesiog patinka konstruot kažką savo rankomis, todėl įdomus yra netgi ne tiek galutinis rezultatas, kiek pats konstravimas. Todėl vienas iš šių kaukių panaudojimo tikslų yra suteikti galimybę žmonėm patiems, savo rankomis kažką pasigaminti. DIY kultūra yra populiari, nes kuri savo rankomis ir tai leidžia būti akimirkoje čia ir dabar, tai turi terapinį poveikį, o po to dar savo kūriniu tiesiog papuošti erdvę, pasidaryti įdomias fotosesijas arba tiesiog užsidėti į vakarėlį.“ – dalinasi dirbtuvių mokytojas Dmitrijus.

Registracija į veiklas