Patyriminis seminaras su Sakralinėmis Balio kaukėmis. Savęs atradimo procesas

Kaukės apie susijungimą su savimi. Tuo tikruoju, tyruoju vidiniu vaiku. Tai apie įsimylėjimą savęs. Ir savojo gyvenimo. Esame kūrėjai, o ar tokiais iš tiesų būsime, priklauso tik nuo mūsų.

 

Kaukės. Kiekvienam iš mūsu jos suteikia tam tikru galiu, gebėjimu, vizijų. Tiksliau viską inicijuojame mes, žmonės, o jos kaip koks kosminis erdvėlaivis nuskraidina mus į įvairias planetas.

Patyriminio proceso vedlys Leonardas Pobedonoscevas – tai charizmatiškas, nuoširdžią šypseną keliančia energija besidalijantis Lietuvos aktorius; į tai, ką daro, sutelkiantis ne tik visą savo dėmesį, bet ypač – įdedantis širdį; kiekvieną sutinkantis su meile, paprastumu ir leidžiantis pasijusti lyg šeimos nariu; atrandantis Balio (Indonezija) kaukių stebuklą kaskart vis iš naujo ir apsupantis šia magija tiek save, tiek šalia esančiuosius. Leonardas  penktus metus Balyje semiasi patirties ir įgūdžių iš savo mokytojo Per Brahe (Mr. Topeng), kuris atrado šią senovinę – archetipinę, sakralinę Balio kaukių magijos – praktiką. Virš 100 praktinių užsiėmimų , kiekvieno trukmė 3  valandos.

Patikėkit broliai ir seserys Kaukės padeda atskleisti tiesą!!! Priimti vidinę, dvasinės sveikatos, meilės, gerumo, pilnumo būseną čia ir dabar, nelaukiant išorinio patvirtinimo. Yra savo dieviškumo suvokimas. Kai suvoki, kokia gausa slypi mumyse, kai pamatai neribotą galimybių lauką, kai pamatai tai, ko nematei savo baimių šešėlyje, imi kvėpuoti lengviau, mintys nebesiblaško, atsiranda FOKUSAS, koncentracija, matymas, savo dieviškumo supratimas. Tada tereikia ištiesti ranką ir pasiimti tai kas tau suteikia laimę. Juk visi laimės šaltiniai slypi mūsų viduje.“

 

Leonardas Pobedonoscevas yra teatro ir kino aktorius. Nuo 1998 metų jo mokytojas ir aktorinio meistriškumo kurso vadovas yra režisierius Rimas Tuminas. 2015metais susipažino su mokytoju Per Brahe (Mr. Topeng). Per keturis metus Balio saloje (Indonezija) Leonardas turėjo gerokai virš šimto praktinių užsiėmimų, vedė daugiau nei šimtą su šiais atradimais susijusių pamokų. Atėjo laikas susitikti ir dalintis patirtimi kelionėje į save.

Sakralinių Balio kaukių reiškinį apibendrinantis video štai čia:

 https://youtu.be/MU-jt4eKINA

https://www.youtube.com/watch?v=eFVC5ya-RUg

 

Tai galimybė pajusti save, erdvę, atrasti savus vidinius lobius, kažką suprasti, paleisti, išjausti, prisipildyti 

Galimybė pabūti kitame amplua, nusiimti savąją kaukę ir užsidėti kitą. 

Galimybė dar kartą sau priminti, kad mes – Kūrėjai. Savųjų gyvenimų, kiekvienos dienos, kiekvieno ryto iš naujo.

Galimybė pamatyti paprastus, širdį šildančius dalykus. 

Galimybė būti momente, šioje akimirkoje. 

Galimybė pastebėti, įsijausti ir išjausti. 

Nori tiesos apie save – šis patyrimas Tau! Nepabijokit žodžio transformacija, nes ji tikrai įvyksta, įvyksta postūmis, impulsas, jei, tarkime esi užstrigęs kažkokioje gyvenimo situacijoje. Tai tarsi Tavo paties vidinė kelionė. Gauni įrankius ir pirmyn! Vyksta stiprūs vidiniai procesai. Galiausiai, gauni ženklą, kryptį, pasufleravimą to, ką pats nuo savęs slėpei arba neįsivardinai. Po šio patyrimo jautiesi pakylėtas ir pilnas energijos, pabudo prisnūdęs džiaugsmas ir noras veikti, jausmas kaip valia, išmintis, meilė vėl apsikabinę džiaugsmingai šoka gyvenimą.

Šioje vietoje norėčiau tave pradžiuginti, nes Leonardas Pobedonoscevas kviečia tave į pasimatymą. Pasimatymą, kurio metu tu susitiksi su artimiausiu žmogumi – savimi. Tai bus ne eilinis prabėgomis teištartas „Labas“ ir „Kas toliau?“, o nuoširdus priėmimas visko, kas tą akimirką su tavimi ir tavyje vyksta. Tai bus GALIMYBĖ ir STEBUKLAS vienu sykiu, nes tavąjį pasaulį užpildys Balio kaukių magija. Ši magija tave apsups ir padės nukeliauti ten, kur tą akimirką reikia. Kur archetipinės kaukės kviečia. O kviečia pasileisti asmeniniam šokiui savo emocijų ir jausmų apsupty. Atverti kūrybiškumą ir sužadinti vaizduotę. Nusimesti visus pančius ir patyrinėti slėpiningąjį pasąmoninį pasaulį. Išsivaduoti iš veržiančių baimių ar neleidžiančių gyventi ribotumų. Kviečia pastebėti, kad gyvenimas – vienas didelis stebuklas ir kiekviena akimirka, vykstanti DABAR – tai dėlionės detalė. Juk laikas visa tai pripildyti ryškesnėmis spalvomis, leidžiančiomis pajusti beįsisukančios Balio kaukių magijos galią

„Kaukės atsirado mano gyvenime tada, kai chaosas valdė mano galvą, daugybė personažų mane persekiojo ir aš negalėjau su jais atsisveikinti. Aš sirgau. Kaukės man padėjo atrasti save Baliečiai sako: „Kaukė – tarsi galinga talpykla klajojančioms energijoms. Tai mistinė galia, kuri gali padėti atsikratyti baimių, susikaustymo ir iliuzijų apie save“, – sako Leo.

Pasak L. Pabedonoscevo, kaukė yra universalus būdas patekti į savo vidų ir išgirsti save.

„Patyrimas su kaukėmis – tai procesas, kuriame ištirpsta laikas, jame yra daug judėjimo ir išgyvenimų. Matau prasmę įtraukti į šį procesą ir kitus žmones.

Tie žmonės, kurie jau yra sąmoningumo kelyje, sugeba nuraminti protą, būti čia ir dabar, atsipalaiduoti, jie labai greitai įeina į šį procesą. Kaukė dar stipriau išreiškia tai, kuo jie gyvena, jų akys dar plačiau atsimerkia, ateina labai aiškus suvokimas dalykų, dėl kurių abejoji“, – tvirtina aktorius, neseniai Lietuvoje pradėjęs vesti patyriminius-transformacinius užsiėmimus su YPATINGOMIS Balio meistrų sukurtomis kaukėmis .

„Mes visi gyvename su kaukėmis. Mumyse glūdi visa PERSONAZU gama, tačiau jie tarsi miega, labai retai pasireiškia. Kažkoks archetipas yra dominuojantis. Užsidėjus kaukę, jis tarsi pastumiamas į šoną. KUNA PARUOSUS , PROTA ATPALAIDAVUS PANYRAM I PROCESA IR Kaukė suteikia galimybę pajusti ENERGIJA INTEGRUOTA JOJE IR KASKART KIEKVIENAM BUNA SKIRTINGAS SIELOS SOKIS , AR ATGYJA IR PRADEDA gyventi užslėpti archetipai, AR ATEINA LAIKAS KAZKA SUVOKTI IR PALEISTI AR PRIIMTI ….. TAI ISGYVENIMAI KURIUOS DAZNAI ZODZIAIS SUNKIAI NUSAKYSI, O SUVOKIMAI TESIASI NET GEROKAI SEMINARAUI JAU PASIBAIGUS“, – aiškina L. Pobedonoscevas.

„Kai aš uždedu tau kaukę – tu nusiimi savo kaukę ir pasijunti savimi. Atgyja tie jausmai, kurie seniai laukė, kad galės pasireikšti.“

Kaina žmogui – 50 Eur

Registracija: www.creators.lt

Registracija į veiklas